Siirry pääsisältöön

Profiles

e-mail tel. room
Jari-Pekka Ruonio IT administrator jari-pekka.ruonio +358 50 384 1768 3569
Pekka Aarnio TkL, tohtorikoulutettava pekka.aarnio +358 400 516 659 1564
Administration
Zoran Cenev DI, tohtorikoulutettava zoran.cenev missing 3572
Pekka Forsman TkT, tutkija pekka.forsman +358 50 566 9389 2559
Kashif Gulzar DI kashif.gulzar
Khurram Gulzar DI, tohtorikoulutettava khurram.gulzar +358 50 526 1661 2571
Aarne Halme TkT, professori emeritus aarne.halme +358 50 555 3390 GIM Oy, www.gimltd.fi
Panu Harmo DI, tohtorikoulutettava panu.harmo +358 50 3316 803 2561
Heikki Hyyti DI, tohtorikoulutettava heikki.hyyti +358 40 771 8099 2553
Heikki Hyötyniemi TkT, professori emeritus heikki.hyotyniemi_ät_tkk.fi
Tommi Karhela TkT, professor of practice tommi.karhela +358 40 5822 274 3553
Navid Khajehzadeh DI, tohtorikoulutettava navid.khajehzadeh +358 50 409 0486 3561
Olli Kilkki DI, tohtorikoulutettava (sch) olli.kilkki missing 3560
Ferdi Kusumah DI, tohtorikoulutettava ferdi.kusumah missing 3578
Ville Kyrki TkT, professori ville.kyrki +358 50 408 2035 2566
Rajkumar Muthusamy DI, tohtorikoulutettava (sch) rajkumar.muthusamy missing 2565
Evgeny Nefedov DI, tohtorikoulutettava (sch) evgeny.nefedov missing 3576
Philipp Nguyen DI, tohtorikoulutettava philipp.nguyen +358 50 566 7413 3575
Timo Oksanen TkT, affiliated University Lecturer timo.oksanen +358 50 316 0970 2575
Sergey Samokhin DI, tohtorikoulutettava sergey.samokhin missing 3576
Ilkka Seilonen TkT, tutkija ilkka.seilonen +358 50 401 6701 1577
Seppo Sierla TkT, yliopistonlehtori seppo.sierla +358 50 409 0312 1563
Mikko Vihlman DI, Doctoral candidate (sch) mikko.vihlman missing 2553
Arto Visala TkT, professori arto.visala +358 50 5755936 2564
Valery Vyatkin TkT, professori valery.vyatkin +358 50 578 0001 3564
Kai Zenger TkT, yliopistonlehtori kai.zenger +358 50 409 6252 3567
Quan Zhou quan.zhou +358 40 855 0311 3571
Heikki Koivo Ph.D., professori emeritus heikki.koivo missing 3573
Kari Koskinen TkT, professori emeritus kari.o.koskinen +358 50 585 7834 2562
Jorma Selkäinaho TkT, laboratorioinsinööri jorma.selkainaho +358 50 384 1686 2568